wtorek, 19 lutego 2013

1,2,3... WYGRAŁEŚ! – wyniki konkursu

Kochani! Wróciłam dziś wcześniej do domu i nareszcie udało mi się z pomocą siostry wylosować zwycięzców konkursu urodzinowego. Przepraszam, że tak długo musieliście czekać, ale weekend minął mi w mgnieniu oka, zwłaszcza, że świętowałam imieniny i urodziny dziadka Walentego ;) 

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia urodzinowe – nawet nie wiecie ile znaczy dla mnie wasze wsparcie w każdym kolejnym dniu blogowania ;) Bez Was nie byłoby już to samo. 
 
Ale już nie przedłużając: Razem z Ola - siostrą – z 32 osób, które się zgłosiły, wylosowałyśmy trzech szczęśliwców. Po wypisaniu nicków zgłoszonych, pocięciu i przełożeniu do „maszyny losującej”, nastąpiło zwolnienie blokady. Kto wygrał? Sami zobaczcie! ;)

 Alojkę, Piotrka i Sardegnę serdecznie proszę o przesłanie na mojego maila (meme@poczta.onet.eu) swoich adresów, pod które zostaną wysłane nagrody. A pozostałych serdecznie zapraszam na najbliższą recenzję i mam nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja zorganizowania kolejnego konkursu ;)

13 komentarzy:

 1. Ale niespodzianka! Dziękuję serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje dla szczęśliwców :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwycięzcom! Jak teraz widzę nagrody, to aż żałuję, że nie trafiłam na Twojego bloga wcześniej ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcom:) Oraz ciekawe tytuły:)

  OdpowiedzUsuń
 5. nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze, lece już wysłac maila, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwycięzcom! Miłego czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie gratuluję i życzę miłego czytania. ;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dostałąm już paczkę, bardzo dziekuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. O kurczę, ależ ze mnie głupek. Faktycznie przegapiłem wyniki. Pewnie nagroda już nieaktualna - mógłbym przynajmniej poznać cóż to była za książką, którą trafiłem? :) Na zdjęciu nie widać tytułu :)

  OdpowiedzUsuń

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)