wtorek, 20 marca 2012

Podwójnie urodzinowo, czyli konkursu nadszedł czas ;) + Informacja

Kochani! Na wstępie chciałabym przeprosić wszystkich Tych, którzy czekali w niedzielę na cykl – niestety z powodów prywatnych, nie udało mi się dojść do komputera. Na dziś, z okazji podwójnych obchodów planowana była również zmiana grafiki bloga i kilka nowości, jednak w niedzielę mój osobisty grafik i fotograf w jednym trafił do szpitala. Wszelkich zmian możecie spodziewać się po powrocie Karoliny i jej dojściu do zdrowia (2 – 2,5 tygodnia)


Idąc dalej, a jednocześnie pochylając czoło z powodu swojego zaniedbania, chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie ;) Dziś Meme, a właściwie Michalina świętuje swoje (już) 17 urodziny. Z kolei blog 26 stycznia (zaspałam ;/ ) skończył 2 latka. Dlatego w dniu dzisiejszym – 20 marca wesoła siedemnastolatka i prawie 26-miesięczny blog, który potrafi już sam „chodzić”, chcą świętować razem z Czytelnikami!

A zasady są takie :

1. Każdy uczestnik, który posiada bloga proszony jest o wklejenie baneru informującego o konkursie w widocznym miejscu na swojej stronie i podlinkowanie go ;)
2. Mile widziane dodanie do obserwowanych przez biorącego udział.
3. Zadanie konkursowe polegać będzie na zobrazowaniu w dowolny sposób (zdjęcie/ grafika/ rysunek/ opowiadanie (nie dłuższe niż 2 strony A4)/ wiersz lub inne dzieło poetyckie) hasła: WIOSNA – WSZYSTKO RODZI SIĘ NA NOWO ;)


Gotowe pracę proszę przesyłać na mojego maila: meme@poczta.onet.eu , w temacie wpisując: KONKURS PODWÓJNIE URODZINOWY.

Na wasze twórcze przesłanie czekam do 31 marca 2012 do godziny 16:00 ;) W tymże dniu zbierze się szanowna komicja, w skład której wejdą zapewne członkowie mojej rodzin. Wtedy też nastąpi wybór dwóch zwycięzców ( w końcu podwójne święto! ^^). 1 kwietnia ogłoszę szczęśliwców i jeśli uda się, opublikuję ich pracę na blogu (prosiłabym też dlatego o zgodę na upublicznienie waszych dzieł) ;D

A nagrodami będą:

Miejsce I – NAGRODA NIESPODZIANKA
Miejsce II – Książka pt. „Kod Stra Vinci” Toby'ego Clemensa.

Śląc pozdrowienia dla Wszystkich Czytelników, zapraszam na recenzję w piątek i niezwykły cykl, oczywiście w niedzielę, w którym poznance nie tylko kolejną wspaniałą pisarkę, ale również zobaczycie Meme we własnej osobie ;D

EDIT.  31.03.12
NA PRACE BĘDĘ CZEKAĆ NAWET DO KOŃCA DNIA DZISIEJSZEGO ;)

11 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! Do konkursu raczej się nie zgłoszę, ale banner wstawię ;]

  Pozdrawiam i zapraszam, Klaudia.

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie podwójne życzenia:)). Życzę wszystkiego najlepszego i zdrówka dla Karoliny:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego! Matko jaka Ty jesteś młodziutka, nie to co ja - stara krowa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich urodzin oraz wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Blogowanie to świetna sprawa, mi kilka dni temu tez stuknął roczek. CHętnei sie zgłaszam do konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepszego! Ach, mieć znów 17 lat... :) byłoby pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego ;) W konkursie także chętnie wezmę udział ..

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam serdecznie na nn
  atramentoweserce-inkheart

  OdpowiedzUsuń
 8. Sto lat, sto lat! A jak podwójne urodziny, to właściwie 200 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyłączam się do świętowania :) Wszystkiego najlepszego dla Ciebie oraz jak najwięcej lat dla Twojego bloga. Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)