niedziela, 8 marca 2015

"Opowieść niewiernej" dla... - rozwiązanie konkursu

Organizowanie konkursu z okazji urodzin bloga było dla mnie ogromną przyjemnością. Przypomniałam sobie tę ekscytację i radosne wyczekiwanie terminu zakończenia zabawy - emocje, które zwykle towarzyszyły mi, gdy chciałam "wypuścić" książkę w świat.

Niezwykle ucieszyły mnie też liczne życzenia - zarówno od tych, którzy zaglądają do mnie regularnie i od dawna oraz tych, którzy dopiero co trafili na mojego bloga. Mam nadzieję, ze przed nami kolejne lata pisania, czytania i blogowania.

Ku mojemu zdziwieniu, mimo licznych odwiedzin posta, nie było kilkudziesięciu chętnych i moja rola wydawała się błahostką. Niemniej jednak wybór okazał się niezwykle trudny. Widać było, że każda z uczestniczek pozostawiła w swojej wypowiedzi cząstkę charakteru i pragnienia lektury "Opowieści niewiernej". Ogromnie dziękuję też za propozycję publikacji do przeczytania - Obiecuję w wakacje zapoznać się z dziełami podanych autorów, jeśli uda mi się znaleźć je w bibliotekach :)

A teraz czas na wyczekiwaną informacje. Najbardziej ujęła mnie odpowiedź napisana przez... Oblicza Rozy. Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie adresu na mojego maila, abym mogła przesłać nagrodę.Oby ten tydzień okazał się bardziej aktywny w kwestii bloga - do napisania :)

8 komentarzy:

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)