środa, 28 sierpnia 2013

LiteraTura I Wrocław 2013

Dziś, w dniu premiery „Torsji” Łukasza A. Zaranka, którą to książkę miałam możliwość czytać już kilka miesięcy temu, chciałabym poinformować Was o wydarzeniu, na który spotkacie nie tylko Łukasza, ale i wielu innych zacnych autorów. We Wrocławiu szykuje się święto literatury, aż szkoda, że i mnie na nim nie będzie...

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Sztukater, pragnący promować rodzimych pisarzy – naszych rodaków. Pewnie wielu z Was ciekawi „Co? Jak? I gdzie?” Wydarzenie to będzie miało swój początek o godzinie 14:00 w Parku Teatralnym (Park im. Mikołaja Kopernika w Wrocławiu). Wszystkie szczegóły, program imprezy, autorów można poznać TUTAJ

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się we Wrocławiu, a będą ciekawi jak to wszystko wyglądało, organizator przygotował miłą niespodziankę:

"(...) Całe wydarzenie zostanie upamiętnione w formie foto-e-booka, na którym znajdują się zdjęcia z dnia akcji wraz z opisem i podziękowaniami dla sponsorów wydarzenia. Plik będzie ogólnodostępny u organizatorów przedsięwzięcia i patronów medialnych."


A może ktoś wybiera się do Wrocławia? ;) 

3 komentarze:

  1. Akcja super. Niestety do Wrocławia mam zbyt daleko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam trochę daleko do Wrocławia, a chętnie przejechałbym się. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Podoba mi się to przedsięwzięcie. Szkoda tylko, że to tak daleko od mojego miejsca zamieszkania bo chętnie bym się wybrała.

    OdpowiedzUsuń

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)