wtorek, 26 maja 2015

Pierwszy PATRONAT MEDIALNY Książek Meme!

Ostatnie tygodnie mimo natłoku obowiązków na uczelni, licznych prac oraz podróży od lekarza do lekarza obfitowały także w chwile radości. O jednej z wielu, które sprawiły, że uśmiech nie schodził z mojej buzi przez dłuższy czas, chciałabym pokrótce opowiedzieć dziś, informując jednocześnie, że jeszcze kilka dni i znów będę mogła napisać kilka recenzji, opowiedzieć o tym, jak marzenia się spełniają oraz utwierdzić w przekonaniu, że pokonywanie granic jest możliwe :)

A dziś.... PIERWSZY PATRONAT MEDIALNY KSIĄŻEK MEME!

CO BY BYŁO, GDYBY DWÓCH GENIALNYCH PISARZY ZMIERZYŁO SIĘ W WALCE NA WYOBRAŹNIĘ? A GDYBY STAWKĄ MIAŁO BYĆ ŻYCIE KOBIETY, KTÓRĄ OBAJ KOCHAJĄ...?

M.A. Trzeciak po raz kolejny zaskakuje. Jej powieść wciąga jak wir na niebezpiecznych wodach jeziora, jak tornado, które przechodzi, zostawiając za sobą same zniszczenia. Fenomenalnie opowiedziana historia Kiki, Kary, Karo, Karoliny Klementyny nie pozwoli o sobie zapomnieć.
 
Kiedy dwójka pisarzy poznaje Kiki, przeczuwają, że wkrótce nic nie będzie takim samym. Odkrywając kolejne karty jej przeszłości rozgrywają walkę, w której siła wyobraźni odgrywać będzie naczelną rolę. A Panna Kain nie pozwoli o sobie zapomnieć nie tylko Teodorowi i Radonowi, ale i czytelnikom!
 
Ludzka fantazja rządzi się swoimi prawami. Jest nieprzeniknioną otchłanią, w której odmętach skrywają się najgłębsze pragnienia, lęki i marzenia. Razem z Trzeciak podróżujemy w głąb ludzkiej psychiki, odkrywając najbardziej zaskakujące zakamarki duszy i przekraczając granicę między tym, co realne, a tym, co wyobrażone. 
 
"Nadmiar fantazji prowadzi do wyobcowania. Ale przecież jej brak to czysta pustka. A pustka jest gorsza niż śmierć".

Wkrótce jeszcze więcej o książce, jak i samej autorce. A dziś mogę dodać, że choć nie udało mi się jeszcze opublikować recenzji, jestem urzeczona jak przy czytaniu "Inframudno", zaskoczona jak przy "Bliżej Dalej", jednak w najbardziej pozytywny sposób.

Krótko mówiąc... "Dwa życia Kiki Kain" to genialna gra fikcją na miarę najlepszych! 

Moją opinię będziecie mogli przeczytać jeszcze w maju. Radzę więc bacznie wypatrywać jej publikacji :)

[źródło]

12 komentarzy:

 1. Wielkie gratulacje, składa inny patron tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  Czytałam już trochę o tej książce i wiem, że muszę przeczytać :)
  Moje-ukochane-czytadelka

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje gratulacje, Meme, widzę, że kariera się rozwija! Samych sukcesów - w końcu zasługujesz na nie! :)

  OdpowiedzUsuń

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)