środa, 3 kwietnia 2013

Meme podsumowuje - Marzec 2013

Na kilka dni przed końcem marca zniknęłam nieco z blogsfery. Święta, święta, jednak nie tylko one wypełniały moje ostatnie dni. Tym razem aktywność blogowa zmalała przez przygotowania do imprezy osiemnastkowej, która wypadła genialnie i myślę, że wszyscy byli zadowoleni ;) Strasznie dziękuje za ten niezapomniany czas moim przyjaciołom i rodzinie ;D

A teraz przejdźmy do konkretów. Jak już pisałam przy podsumowaniu lutego – marzec zaczął się wielkim „bum”. Spotkanie autorskie, artykuł w lokalnej prasie... Wszystko to powodowało, że nie zawsze miałam czas na napisanie kilku słów o przeczytanych książkach i zajrzenie na lubiane przeze mnie blogi. Marzec to także czas dalszej pracy nad przygotowaniami do Drzwi Otwartych w moim Liceum. Mam nadzieję, że zachęcimy przyszłych pierwszaków do nauki w naszej szkole ;)

W marcu ukazała się tylko jedna recenzja i niezwykły wywiad z Martą Trzeciak. Liczyłam na to, że zdążę jeszcze napisać o choć jednej lekturze, ale pod koniec miesiąca niezwykle trudno było pokonać mijający strasznie szybko czas. Choć z pisaniem wygląda u mnie w marcu ubogo, udało mi się przeczytać aż 3 książki, mimo wręcz deficytu wolnych chwil. Wynik na pewno nie imponujący, ale dla mnie zadowalający, zważywszy na to, co działo się w tym miesiącu.

Jak zwykle i na kwiecień mam plany, zwłaszcza czytelnicze i blogowe. Największym postanowieniem jest publikacja opinii na temat już sześciu pozycji: „Tygrysich Wzgórz”, „Stosunków mega przerywanych”, „Roku w Poziomce”, „Miłości z kamienia” i „Pana Przypadka i Trzynastki, którą to książkę skończyłam w pierwszych dniach kwietnia. Pierwsza z recenzji już w piątek ;) W niedzielę natomiast planuje Wam pokazać artykuł z lokalnej prasy, który Tydzień Obornicki udostępnił mi na „blogowe potrzeby”. W piątek zawitam też u Was na blogach, nim zacznę oglądać mecz ;) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam na KSIAZKI-MEME w najbliższych dniach.

6 komentarzy:

 1. Ach, sama chciałabym mieć już osiemnastkę... No ale mnie przyjdzie jeszcze poczekać trochę... Tak czy siak, miłego czytania życzę na nowy miesiąc. Oby teraz Twój blog trochę odżył. ;) I oczywiście czekam na artykuł. Chętnie zobaczę, jak to tam Ciebie opisali. No i Twojego bloga. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję, że KSIAZKI-MEME odżyją i zyskam sobie stałych czytelników, takich jak Ty ;D A artykuł już w niedzielę ;)

   Usuń
 2. Zatem czekamy ;) Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat "Tygrysich Wzgórz" i "Roku w Poziomce"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na "Tygrysie Wzgórza" i "Rok w Poziomce" będziesz musiała jeszcze trochę poczekać ;D

   Usuń
 3. Spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastych urodzin! :-D
  Też w marcu przeczytałem trzy książki, takie już moje tempo.
  Kwiecień u Ciebie zapowiada się bardzo smakowicie - czekam na pierwsze teksty :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotrek, dzięki wielkie za życzenia ^^ Mam nadzieję, że będzie tak smakowicie, jak planuję ;D

   Usuń

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)