WyzwaniaCzymże byłoby życie czytelnika, gdyby nie spróbował postawić sobie postanowień, celi, na nadchodzący rok? Czy to przeczytać pozycję konkretnego autora, a może związana z określoną tematyka?

Również i ja postanowiłam stawić czoło kilku wyznaniom zaproponowanym przez blogerów. Wyjątkowym jest dla mnie Projekt Musierowicz, nad którym to pieczę przejęłam już w zeszłym roku od Karoliny, a któremu chciałabym się najbardziej poświęcić. Literatura Pani Musierowicz była jedną z pierwszych, jakie poznałam i uważam, że bardzo ważna jest jej popularyzacja ;)


I tak:

Z półki - Wyzwanie "Z półki" polega na czytaniu własnych książek, zakupionych przed rokiem aktualnie panującym. Czas nadrobić zaległości i odkurzyć kurz zalegający na pozycjach, które od dawna czekają w kolejce. W zakładce poświęconej wyzwaniu będą pojawiać się recenzje pozycji, które przeczytam w ramach wyzwania ;)

Znalezione pod choinką wyzwanie to polega na czytaniu pozycji o tematyce świątecznej. Choć jego czas przewidziany jest na miesiące gwiazdkowe, nie zaszkodzi przeczytać „takiej” pozycji i lipcu. Klikając w zakładkę, zostaniecie skierowani do recenzji publikacji, które przeczytałam za sprawą tegoż wyzwania, a LINK pozwoli wam przejść do strony wyzwania.

ProjektMusierowicz – wyzwanie mające na celu popularyzację powieści Musierowicz lub odświeżenie sobie dzieł jednej z najbardziej znanych polskich pisarek. Zakładka skieruje Was do lektur, które przeczytałam dzięki Projekcie, a LINK zawiedzie Was do strony zabawy.

Wkrótce planuję dołączyć do jeszcze kilku wyzwań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)