Cyklicznie

W celu urozmaicenia czytelnikom wrażeń podczas przebywania w moim blogowym światku i udoskonalenia mojego pióra i horyzontów kulturalnych, prowadzę:


CUDZE chwalicie, SWEGO nie znacie coniedzielne felietony poświęcone polskim pisarzom, którzy zachwycą każdego, niezależnie od wieku. Klikając w zakładkę, możecie przejść do poprzednich odsłon cyklu. Cykl tymczasowo został zawieszony.

LiTeRaCKie PoDrÓżEDoOkoŁA ŚwiAtA – wakacyjny cykl felietonów poświęconych nie tylko zabytkom, czy kulinariom konkretnych krajów, ale przede wszystkim ich literaturze. Zapraszam do zapoznania się z odsłoną Lato 2012, klikając w zakładkę. Cykl zostanie zaktualizowany w Lecie 2016. Przytowania do nowych postów już trwają :)

Rozmowy z Autorami – nieregularnie pojawiające się wywiady z Autorami przeczytanych przeze mnie książek. Zakładka pokieruje Was do konwersacji, z ludźmi, których literatura pozytywnie mnie zaskoczyła ;)

Stosy to posty, podczas których możecie zobaczyć, co będę czytać w najbliższym czasie.

Meme podsumowuje – to comiesięczny cykl, w którym będę pisać o tym, jak minął czytelniczo miniony miesiąc (regularnie ukazujący się cykl w 2013 i 2014) oraz rok.

Wkrótce więcej cyklicznych felietonów i postów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mały ślad po Tobie = Wielki uśmiech na mojej buzi ;)